Czyszczenie graffiti Warszawa – skutecznie i tanio

Samodzielne usuwanie graffiti i różnych napisów czy malowideł ze ściany budynku zwykle jest kłopotliwe, dlatego lepiej powierzyć takie zadanie profesjonalnej ekipie. Nasza firma Buk Budownictwo od lat zajmuje się kompleksowym odnawianiem elewacji, oferując m.in. czyszczenie graffiti na terenie Warszawy oraz okolic. To jedno z bardzo często realizowanych przez nas zleceń. W dużych miastach rysunki na ścianach pojawiają się bowiem niestety dość regularnie. Tego typu akty wandalizmu to powszechne zachowanie chuliganów, ale na szczęście, z naszą pomocą, pozbycie się szpetnych grafik będzie proste.

Proces czyszczenia graffiti dotyczy zmywania napisów i obrazów ze ścian domów, garażów, ogrodzeń, murów, wagonów kolejowych i nie tylko. To miejsca, gdzie najczęściej eksponowana jest nie do końca udana twórczość osób niszczących wspólną własność. Jeśli chcesz pozbyć się szpecących śladów z różnych powierzchni, zaufaj specjalistom od zadań specjalnych i zadbaj o estetykę publicznego mienia.

Czyszczenie graffiti w Warszawie – jak to się robi?

W celu stuprocentowego wyeliminowania rysunków i różnych podpisów skorzystanie z usług doświadczonej firmy będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem. Nasi fachowcy dzięki tysiącom usuniętych napisów, wiedzą jak poradzić sobie z tym problemem w skuteczny sposób. Proces czyszczenia graffiti i czyszczenia elewacji jest zwykle kilkuetapowy, a sposób jego realizacji zależy od wielu czynników, w tym od tego czy porysowana ściana została wcześniej zabezpieczona, czy nie.

W przypadku ścian niezabezpieczonych:

  • w pierwszej kolejności na rysunek nakładany jest specjalistyczny środek do usunięcia jego wierzchniej warstwy,
  • następnym krokiem jest dokładne spłukiwanie ciśnieniowe z użyciem gorącej wody – proces ten wykonujemy nawet kilkukrotnie, pozbywając się w ten sposób większości farb,
  • na koniec pozostałe po myciu zacieki usuwamy przy użyciu profesjonalnych preparatów do czyszczenia graffiti i ponownie spłukujemy gorącą wodą

W przypadku ścian zabezpieczonych mikrowoskiem sprawa jest dużo prostsza. Dzięki tej specjalne powłoce pokrywającej elewację stosunkowo szybko możemy zmyć malowidło pod ciśnieniem gorącej wody. Wysoka temperatura rozpuszcza wosk, który schodzi razem z niechcianą farbą.

Trzeba pamiętać, że farby, z których powstaje graffiti, mogą być na tyle mocne, że przenikną w strukturę elewacji, muru bądź innej powierzchni. Użycie w takiej sytuacji m.in. domowych sposobów nie będzie wówczas dobrym rozwiązaniem. Sprawdzi się natomiast czyszczenie metodą hydrościerania niskociśnieniowego, którą stosujemy podczas wykonywania usług.

czyszczenie graffiti warszawa

Ile kosztuje usuwanie graffiti z budynku w Warszawie?

Cena usługi zmywania i czyszczenia graffiti z elewacji w Warszawie, którą realizuje nasza firma Buk Budownictwo, zależy od kilku kwestii. Przed jej zamówieniem należy odpowiedzieć na kilka pytań, które pomogą nam ustalić, jaki będzie zakres wymaganych prac.

  1. Z jakiego materiału wykonane zostały ściany, na których pojawiły się rysunki do usunięcia?
  2. Jak duży jest napis do zlikwidowania? Zawsze prosimy klienta o jego zmierzenie i określenie, jaką powierzchnię zajmuje (ilość m2).
  3. Czy powierzchnia ścian, które zostały pomazane, jest pokryta powłoką z mikrowosku? Ich czyszczenie wymaga bowiem dużo mniej pracy.

Po uzgodnieniu powyższych szczegółów będziemy w stanie przygotować wycenę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Czyszczenie graffiti Warszawa – dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy sprzatającej, która specjalizuje się w usuwaniu graffiti w Warszawie i okolicach, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza firma oferuje  skuteczne i efektywne czyszczenie graffiti z różnych powierzchni, takich jak ściany, elewacje, kamienice, mosty, tunele itp.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do usuwania graffiti z różnych materiałów, takich jak beton, cegła, kamień, metal itp. Oferujemy również usługi czyszczenia graffiti w trudno dostępnych miejscach, takich jak rusztowania, rynny, kominy itp.

Nasze metody czyszczenia graffiti są bezpieczne dla środowiska i nie pozostawiają żadnych śladów po usuniętym graffiti. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii oraz środków chemicznych, które skutecznie usuwają graffiti z różnych poweirzchni.

Firma BukBudownictwo działa w Warszawie od lat i zdobyła zaufanie wielu klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczne godziny pracy, aby dopasować się do potrzeb i oczekiwań naszych zleceniodawców.

Jeżeli masz problem z graffiti na swojej posesji lub chcesz zrealizować usuwanie graffiti w miejscu publicznym, skontaktuj się z nami już dziś! Gwarantujemy skuteczne i szybkie usuwanie graffiti, aby przywrócić pierwotny wygląd Twojej nieruchomości. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Nie tylko usuwanie graffiti Warszawa. Realizujemy także mycie elewacji i wiele innych. Zapraszamy do współpracy!