Remont i malowanie klatek schodowych Warszawa

Wadą wielu budynków zamieszkiwanych przez co najmniej kilku najemców są zaniedbane i niszczejące w miarę upływającego czasu klatki schodowe. To miejsca ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców, więc dziennie przemieszcza się tam sporo osób. Poza tym mało kto poczuwa się do regularnego dbania o wspólne dobro, jakim jest klatka schodowa. Po kilku latach użytkowania wymagają malowania i remontu. W kompleksowej renowacji pomoże nasza firma. Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Remont klatek schodowych Warszawa

Nasza firma profesjonalnie zajmuje się remontem oraz malowaniem klatek schodowych w Warszawie i okolicach. Wykonujemy niewielkie naprawy, jak i gruntowne odnowienia. Każdy z naszych pracowników to fachowiec w swojej dziedzinie, zlecenia wykonujemy solidnie i z największą starannością o każdy szczegół. Ponadto do pracy wykorzystujemy materiały i sprzęt najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, korzystamy z najnowszych technologii, które oferują nowoczesne rozwiązania.

remont klatek schodowych warszawa
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu poznania szczegółów oferty!
remont klatek schodowych
W zakres usług wykonywanych przez naszą firmę wchodzą:
  • prace wykończeniowe w tym: malowanie, tynkowanie itp.,
  • elektryka w obrębie remontowanej klatki schodowej,
  • prace naprawcze.

Wybierając naszą firmę, stawiasz na terminowość wykonania zlecenia oraz jego kompleksową obsługę. Oferujemy profesjonalne remonty klatek schodowych na terenie Warszawy w atrakcyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wybór takich materiałów oraz sposobów realizacji, że potrafimy maksymalnie ograniczyć koszty – co w przypadku dobra ogólnego, np. wspólnoty mieszkaniowej, jest szczególnie pożądane.

Malowanie i remontowanie klatek schodowych – dlaczego warto i od czego zależą koszty?

Kiedy warto zdecydować się na remont i malowanie klatek schodowych? Największym problemem jest łuszczenie i odspajanie się farby od powierzchni ścian. Nie należy wówczas zwlekać z renowacją, ponieważ walory estetyczne mają wpływ na komfort mieszkańców budynku. Wnętrze zabezpieczone przed degradacją powierzchni murów oraz schodów spełnia jednocześnie niezbędne normy miejskich bloków czy też domów jednorodzinnych.
Koszty malowania i całkowitego remontu zależą od konstrukcji oraz powierzchni pomieszczenia. Pod uwagę bierzemy również rodzaje farb, które można dopasować do własnych preferencji pod względem gramatury i kolorystyki. W celu dokonania wyceny i ustalenia wszelkich szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania. Sprawdź także nasze inne uslugi, np. mycie elewacji Warszawa.