MALOWANIE ELEWACJI

Jedną z prac, które realizujemy w ramach naszej oferty, jest malowanie elewacji na terenie Warszawy oraz okolic. Wydawać by się mogło, że jest to czynność niewymagająca szczególnego przygotowania oraz umiejętności i każdy może wykonać ją samodzielnie. Jednak jeśli liczysz na olśniewający efekt tej pracy, zadanie to najlepiej zostaw w rękach doświadczonej ekipy malarskiej. Nasza firma Buk Budownictwo to zespół profesjonalnych fachowców, którzy swoją wiedzę i umiejętności opierają na wieloletniej praktyce oraz kwalifikacjach zdobytych podczas licznych szkoleń, w których regularnie biorą udział. Technologie wykorzystywane w budownictwie oraz przy remontach zmieniają się bardzo szybko i jest to niezwykle istotne, by być ze wszystkim na bieżąco. Przy malowaniu elewacji znajomość technik i sprzętu wykorzystywanego w czasie takich prac jest bardzo ważna.

Malowanie elewacji Warszawa – zakres naszych usług

Posiadamy pokaźne doświadczenie w malowaniu elewacji różnego rodzaju budynków, w tym m.in.:

 • domów jednorodzinnych,
 • bloków wielorodzinnych oraz apartamentowców,
 • szkół i przedszkoli,
 • kamienic,
 • gmachów urzędów,
 • budynków biurowych i innych siedzib firm,
 • sklepów, w tym wielkopowierzchniowych,

malowanie elewacji warszawa

O czym należy pamiętać przy malowaniu elewacji?

Istnieje kilka fundamentalnych zasad, o których zawsze pamiętamy i stosujemy się do nich podczas malowania elewacji, które przyczyniają się do perfekcyjnego wykonania usługi. Powierzając czynności malarskie naszej doświadczonej firmie remontowo-budowlanej masz pewność, że nie zostanie pominięty żaden ważny aspekt. Buk Budownictwo z Warszawy gwarantuje Klientom, że prace wykonywane są przy użyciu profesjonalnych sprzętów i wykorzystaniu najnowszych technologii.

Planując realizację zlecenia, zwracamy szczególną uwagę na:

 • warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz – należy unikać malowania ścian podczas opadów atmosferycznych czy silnego wiatru,
 • wczesne rozpoczęcie prac malarskich, umożliwiających ich zakończenie przed południem, aby uniknąć intensywnego promieniowania słonecznego,
 • temperaturę – powinna przekraczać +5°C,
 • wilgotność powietrza – podczas schnięcia elewacji nie powinna być wyższa niż 80%,
 • stosowanie farb z tej samej partii – pozwoli to uniknąć drobnych różnic kolorystycznych,
 • bardzo dokładne pokrywanie farbą nawet najdrobniejszych zakamarków fasady budynku.

Wszystko to sprawia, że korzystając z naszych usług malarskich, zyskujesz gwarancję satysfakcji. Zapraszamy do kontaktu z doświadczoną firmą Buk Budownictwo – z przyjemnością przedstawimy szczegóły oferty i przygotujemy wycenę.

Od czego zależy cena malowania elewacji w Warszawie?

Koszty malowania uzależnione są od kilku czynników. Oprócz najważniejszego z nich, czyli wielkości powierzchni w metrach kwadratowych, wyróżnia się:

 • stan ścian zewnętrznych – przed pokryciem nową farbą elewacja może wymagać gruntowania, odtłuszczania bądź odgrzybiania, co rozszerza zakres usług,
 • wysokość – w przypadku kilku kondygnacji nie obejdzie się bez zastosowania dodatkowych zabezpieczeń bądź urządzeń, takich jak podnośnik koszowy,
 • rodzaj farby – dostosowywany jest do rodzaju tynku zewnętrznego.

Stawki zależą również od regionu. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wyniesie Cię usługa malowania elewacjiWarszawie i okolicach, skonsultuj się z nami już teraz.

malowanie elewacji warszawa

Malowanie elewacji Warszawa – dlaczego warto zdecydować się na naszą firmę?

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się malowaniem elewacji w Warszawie i okolicach, to jesteś w dobrym miejscu. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi malowania elewacji, które pozwolą odświeżyć i odnowić wygląd Twojego budynku.

Malowanie elewacji to jedna z najważniejszych inwestycji, jakie możesz poczynić w swoim budynku. Elewacja to pierwsza rzecz, na którą zwraca uwagę każdy przechodzień, a także Twoi sąsiedzi, czy klienci. Właśnie dlatego ważne jest, by elewacja budynku wyglądała estetycznie.

Oferujemy malowanie elewacji z wykorzystaniem najwyższej jakości farb i materiałów. Posiadamy doświadczenie i wiedzę potrzebną do polmalowania elewacji z różnych materiałów, takich jak tynk, cegła, kamień itp. Realizujemy także malowanie elewacji w trudno dostępnych miejscach, takich jak rusztowania, rynny, kominy itp.

Nasza firma działa na terenie Warszawy oraz okolic od wielu lat i zdobyła zaufanie klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczne godziny pracy, aby w ten sposób dopasować nasze usługi w pełni do potrzeb i oczekiwań klientów. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych innych usług, takich jak np. mycie elewacji, czyszczenie graffiti