Izolacje balkonów i tarasów Warszawa

Każdy, kto decyduje się na balkon lub taras w swoim domu, powinien wiedzieć, że są to elementy konstrukcji budynku szczególnie narażone na niekorzystne działanie warunków zewnętrznych, np. długotrwałe opady deszczu, niskie temperatury, wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne. Chcąc cieszyć się długoletnim użytkowaniem tego typu powierzchni, należy zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie. Prawidłowa hydroizolacja tych miejsc jest absolutnie niezbędna, aby obiekt wyglądał na zadbany, a tym bardziej był bezpieczny dla użytkowników.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym uszczelnianiem tarasów i balkonów. Prawidłowo wykonane hydroizolacje chronią powierzchnie przed szkodliwymi działaniami czynników zewnętrznych. Tworzone przez nas izolacje wdrażamy już na etapie budowy albo podczas modernizacji. Charakteryzują się one wyjątkową trwałością oraz niezawodnością. Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy do założenia izolacji z terenu Warszawy – skontaktuj się z nami! Zapewniamy kompleksową obsługę i solidne wykonanie zlecenia.

USZCZELNIANIE BALKONÓW WARSZAWA

System izolacji przede wszystkim pozwala na bezpieczne użytkowanie balkonu lub tarasu przez wiele lat. Hydroizolacja zapobiega przenikaniu wody oraz wilgoci w sam środek struktury, co znacznie wpływa na ochronę płyty konstrukcyjnej. Dzięki temu nie pojawiają się na niej ślady korozji, przecieki ani nie rozwijają się niebezpieczne dla otoczenia mikroorganizmy.

Obiekty takie jak balkony czy tarasy różnią się od siebie wielkością, rodzajem podłoża, konstrukcją. Wszystko to ma wpływ na wybór odpowiednich materiałów i sposobów realizacji. Mimo to, w każdym przypadku konieczna jest sucha powierzchnia i prawidłowa wentylacja pomieszczeń znajdujących się pod izolowanymi miejscami

izolacja tarasu warszawa
Gwarantujemy 100% satysfakcji z wykonanej usługi.

Nasi pracownicy to specjaliści w swoim fachu, którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy i właściwościach konkretnych materiałów. Wybór odpowiedniego systemu izolacji oraz solidna realizacja zapewniają prawidłową ochronę balkonu lub tarasu na wiele kolejnych lat. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółowej oferty!

hydroizolacje tarasów warszawa
Stosowane w naszej firmie metody służące zabezpieczeniu i ochronie powierzchni tarasowych oraz balkonowych:
  • do uszczelniania tarasu używamy papy podkładowej, membrany izolacyjnej lub masy uszczelniającej,
  • do uszczelniania balkonów używamy maty uszczelniająco-odzielającej,
  • do hydroizolacji balkonów używamy masy uszczelniającej,
  • do izolacji tarasów używamy masy uszczelniającej zawierające w składzie cement lub żywicę,
  • do izolacji balkonu używamy elastycznej masy uszczelniającej